Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Zwroty i reklamacje

Zwroty i reklamacje

Odstąpienie od umowy ( zwrot)

Jeśli chcesz zwrócić zakuione u nas produkty, jest to bardzo proste. Wystarczy postępować według poniższego opisu.

Aby jednak zwrócić zakupiony towar to nie może on mieć żadnych znamion użytkowania. Takie produkty jak pościel lniana, piżamy lniane są produktami intymnymi i używanie ich wyklucza odstąpienie od umowy kupna.

Jeśli dostarczone produkty szyte są według wymiarów i projektu Twojego nie możemy przyjąć zwrotu z powodu odstąpienia od umowy. W tkim wypadku prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta dzwoniąc na nr telefonu 660107719 lub kontaktując się mailowo shop@bymoana.com Poszukamy wspólnie rozwiązania.

Koszty zwrotów pokrywane są przez Kupującego.

Jak dokonać zwrotu w sklepie www.byMOANA.com metodą tradycyjną?

  • 1. Przed dokonaniem zwrotu prosimy skontaktować się z Działem Obsługi Klienta telefonicznie www.byMOANA.com lub mailowo shop@bymoana.com, nie zapomnij o podaniu numeru zamówienia w tytule wiadomości
  • 2. Wydrukuj i wypełnij formularz zwrotu
  • 3.Spakuj produkty, które chcesz zwrócić. Najlepiej w tę samą paczkę. Włóż formularz do paczki. To bardzo ważne!
  • 4. Nadaj przesyłkę u wybranego przez Ciebie kuriera wpisując adres:
  • MOANA Projekt, ul. Ciechocińska 74, 60-473 Poznań, tel 509 015 829
  • 5. Zapłacona przez Ciebie kwota zostanie zwrócona Ci po otrzymaniu przez nas towaru w przeciągu 7 dni roboczych od jego otrzymania.

 

Jak dokonać zwrotu za pomocą aplikacji Wygodne Zwroty?

1. Prosimy aby przed dokonaniem zwrotu skontaktować się z nami telefonicznie tel. 519 015 829 lub mailowo biuro@bymoana.com. Prosimy o podanie numeru zamówienia. Inaczej nie będziemy mogli przyporządkować przesyłki do klienta.

2. Wydrukuj formularz zwrotu i zapakuj go razem z towarem.

3. Poniższy link przekieruje Cię do strony umożliwiającej wygodny zwrot.

Wygodny zwrot. Nadaj przesyłkę zwrotną tutaj

 4. Postępuj zgodnie z dalszymi instrukcjami w linku.

Wymiany

Wymiany są akceptowane, jednakże aby zapewnić ich najprostrzy przebieg preferujemy dokonanie zwrotu(odstąpienie od umowy) i złożenie nowego zamówienia z wybranym produktem.

Koszty zwrotu pokrywane są przez Kupującego. Na dokonanie zwrotu lub wymiany masz 14 dni roboczych od dnia dostarczenia zamówienia do Ciebie. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

Szczegółowe informacje na temat odstąpienia od umowy znajdziesz w naszym Regulaminie sklepu.

Reklamacje

W przypadku gdy niewłaściwie zrealizujemy Twoje zamówienie, masz prawo złożyć reklamację. W tym celu prosimy skontaktować się z naszym biurem, najlepiej na adres e-mail: biuro@bymoana.com lub telefonicznie 660107719

Co do zasady, ponosimy odpowiedzialność za brak zgodności towaru z zamówieniem lub dostarczenie wadliwego towaru. Możesz wówczas zażądać: wymiany produktów, naprawy lub w niektórych przypadkach odstąpić od zakupu. Szczegółowe informacje na temat odstąpienia od umowy znajdziesz w naszym Regulaminie sklepu.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl