Kolekcja lniana: Inspired by nature

Kolekcja lniana Inspired by nature to naturalna pościel inspirowana pięknem świata. Przyroda silnie na nas oddziałuje i ma niezwykle pozytywny wpływ na organizm. Dlatego stworzyliśmy lniane tekstylia do sypialni, w której znajdziesz odwołania do Afryki, leopardzie cętki, czy Tukany. Za sprawą pościeli odbędziesz podróż do Ameryki Południowej albo spędzisz czas w cudownych polskich lasach

Cena

Rozmiar

Ręcznie szyta lniana pościel – nutka natury w Twojej sypialni

Natura to nieodłączna część naszego życia. I chociaż zdarza się, że w codziennych obowiązkach i w otoczeniu wszechobecnej technologii nie czujemy już tego połączenia, to nie możemy funkcjonować bez natury. Dlatego warto odbudować harmonię, wprowadzając do domu lniane tekstylia z namiastką egzotyki. Kolekcja Inspired by Nature to propozycja dla osób ekspresyjnych, kochających kolory, przyrodę. Naturalna pościel lniana stworzony ręcznie w poszanowaniu środowiska naturalnego w pracowni byMoana.

Wszystkie lniane prześcieradła, kołdry i poduszki to produkty niezwykle lekkie i przewiewne. Wyróżniają się trwałością. To właśnie ta cecha sprawia, że lniane tekstylia do sypialni będą służyły przez lata. Możesz zatem stworzyć przyjazną atmosferę, oazę spokoju, która przeniesie Cię w najbardziej egzotyczne zakątki świata. Pościele można eksponować razem z dodatkami z kolekcji Basic, Silver Birch czy Anemone, personalizując swoją przestrzeń. Lniane poszewki na poduszki z tej kolekcji mogą także odgrywać rolę poduszek dekoracyjnych.

Egzotyczne wzory – zanurz się w pięknie otaczającego świata

Wierzymy, że piękne rzeczy w domu to sposób na dobre samopoczucie. Dlatego tworzymy produkty z lnu najlepszej jakości. W tej kolekcji stawiamy na wzory, które zostały naniesione na lniane poszewki na poduszki w jakości druku cyfrowego. Nie wpływa on na jakość tkaniny, nie osłabia jej włókien i jest całkowicie bezpieczny dla skóry. Materiał, z którego powstaje lniana poszewka na kołdrę, to najlepszej jakości polski len. Naturalne włókna tworzą optymalne warunki do spania, zapewniając przewiew podczas upalnych nocy i grzejąc w trakcie chłodnych zimowych wieczorów.

Wyroby  lnu pozwalają odbudować spokój w domowej przestrzeni. Kolekcja Inspired by nature to nuta egzotyki, idealna dla osoby, która marzy o poznawaniu świata, dalekich podróżach i życiu w harmonii ze środowiskiem.