Kolekcja lniana: Classic

Kolekcja lniana Classic to kwintesencja prostoty i klasyki, która opiera się na stonowanej i spokojnej kolorystyce w odcieniach beżu, bieli, szarości z dodatkiem głębokiej czerni i granatu. Te niezwykle piękne wyrobu z lnu przypadną do gustu osobom, które cenią minimalizm i elegancję w najczystszej postaci.

Cena

Rozmiar

Nowe oblicze wyrobów z lnu

Lniane tekstylia są obecne w polskich domach już od stuleci. Kolekcje byMoana łamią stereotypy dotyczące lnu, który kojarzy się tylko z prostą, niewyszukaną formą. Okazuje się, że przez odpowiedni design, pościel może nabrać wyjątkowego wyglądu, wciąż zachowując swój prozdrowotny i ekologiczny charakter.

Nasza ręcznie szyta pościel lniana to połączenie tradycji z nowoczesnością. W tym wypadku piękno i zamiłowanie do natury odgrywają nadrzędną rolę. Dzięki temu powstała kolekcja, która prezentuje się niezwykle elegancko. Są to lniane tekstylia do sypialni w stylu Hampton, klasycznym czy  paryskim, gdzie dominują jasne kolory i wysoka jakość tkanin.

Len z charakterem

Nasze produkty z lnu przyciągają uwagę ciekawym designem. Charakterystyczny element tej kolekcji to czarna, gruba wypustka, obszyta dookoła pościeli lub klasyczna plisa. To dzięki takim ozdobom pościel nabiera wyraźnego charakteru, a sypialnia staje się przestrzenią niebanalną i oczywistą. Proste formy, stonowana kolorystyka przełamana bardziej zdecydowaną czernią lub granatem może stworzyć w sypialni ciekawy klimat.

Pościel lniana – wybór najlepszy dla zdrowia

Tworząc nasze kolekcje pościeli z lnu, skupiamy się na detalach. To właśnie one wpływają na odbiór tekstyliów. Skupiamy się nie tylko na estetyce wykonania, lecz także na tym, by dostarczyć Ci wyrób w pełni naturalny. Dzięki temu możesz żyć w harmonii ze środowiskiem, które Cię otacza.

Wszystkie lniane poszewki na poduszki i kołdry wykonane są z polskiego lnu najwyższej jakości. Pościel jest wytrzymała, odporna na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Taki komplet to inwestycja na lata.

Chcesz zadbać o swoje zdrowie? Zacznij od snu. Lniana poszewka na kołdrę, poduszkę i prześcieradła lniane to najlepszy wybór do Twojej sypialni.