Wybierz len w sypialni i stwórz swoje niepowtarzalne miejsce azylu i wyciszenia. Jeśli chcesz poznać sekret dobrego snu i zdrowego stylu życia, wybierz naturalne dodatki w postaci lnianych poszew na kołdry, poszewek na poduszki, prześcieradeł czy lnianych akcesoriów. 

Produkty szyte ręcznie lokalnie z najlepszej jakości lnu europejskiego. Dowolnie wybieraj wzory, kolory i rozmiary. Dopasuj do Twojego charakteru i stylu sypialni. Nasze produkty możesz dowolnie komponować, aby uzyskać wymarzony efekt.

Len z jakiego szyjemy to 100% naturalny, zmiękczany i spierany. Oznacza to, że jest niezwykle miękki i przyjemny w dotyku. Tkaniny posiadają certyfikat jakości OEKO-TEX. Produkty szyjemy z poszanowaniem dla środowiska w duchu koncepcji zerowaste. Len w sypialni jest zdrowy dla Ciebie i dobry dla środowiska.

Otul się tkaniną, która ogrzeje Cię swoim ciepłem w chłodne noce, a latem przyjemnie schłodzi Twoje ciało. Bo len, jak żadna inna tkanina ma zaawansowane właściwości termoregulacyjne i higroskopijne. Śpij dobrze, żyj dobrze!

Cena

Kolor

Rozmiar